درباره کاسپین اسپرلوس فناوری

شرکت کاسپین اسپرلوس فناوری در سال 1400 توسط موسسین این شرکت با سابقه ای بالغ بر 10 سال در زمینه ی سیستم های حفاظتی نظارتی با شعار امنیت در لحظه تاسیس شد.برپایی این شرکت زمانی اتفاق افتاد که موسسین آن تصمیم به ادغام مجموعه فعالیت های الکتریکال ساختمان اعم از سیستم برق ، دوربین های مداربسته ، دزدگیرهوشمندسازی و … در یک واحد مرکزی گرفتند.

این شرکت نماینده رسمی محصولات داهوا، هایک ویژن، وسترن دیجیتال و KNX در ایران با بیش از 500 مشتری ثابت در زمینه مشاوره، طراحی فروش ، اجرا و پشتیبانی مشغول به فعالیت می باشد. یکی از بزرگترین مشکلات در سیستم های حفاظتی، نظارتی ، پشتیبانی و به روز رسانی سیستم سخت افزار  و نرم افزاری می باشد که ما بیشترین توان خود را در این زمینه به کار برده ایم تا بتوانیم خدمات پشتیبانی را به صورت 24 ساعت شبانه روز در اختیار مشتریان قرار بدهیم.

مهم ترین هدف تاسیس شرکت انجام فعالیت الکتریکال به صورت متمرکز و مهندسی بوده و همیشه در تلاش خواهیم بود که این مهم را از نظر مهندسی و استفاده از برترین برندهای روز دنیا در پروژه های بزرگ سیستم های حفاظتی و نظارتی سرتاسر ایران در بخش صنایع فولاد، نفت، گاز و پتروشیمی، خودروسازی و ساختمان های مسکونی ، اداری، تجاری و کارخانه ها و کارگاه های تولیدی و … می باشد و امیدواریم بتوانیم در همه زمینه های پروژه از اجرا تا پشتیبانی در سطوح بین المللی خدت رسانی کنیم. در همین راستا در وب سایت خود و پلتفرم های فضای مجازی با تولید محتوای آموزشی به روز تلاش کرده ایم هم در راستای آشنایی و ارتقا دانش هموطنان در زمینه سیستنم های حفاظتی، نظارتی ، هوشمندسازی و هم معرفی تکنولوژی و فناوری بین المللی وظیفه اجتماعی خود را ادا کنیم.

 

از جمله مراحل مختلف سیستم حفاظتی، نظارتی، و هوشمند ساختمان:

  • طراحی و مشاوره 
  • تامین تجهیزات
  • تهیه نقشه ها و دستورالعمل اجرا
  • نظارت بر اجرا
  • نصب و راه اندازی
  • آموزش و خدمات پشتیبانی