سیستم های حفاظتی و نظارتی

 فناوری WizMind ویزمایند

ویزمایند

 فناوری  WizMind ویزمایند دوربین مداربسته داهوا :  4 حقیقت درباره فناوری نظارت بر اشیاء (ویزمایند)

کوله‌ پشتی‌های فراموش‌شده ، جعبه‌های گم‌شده ، کیسه‌های خرید مفقود . همه ما حداقل یکی از این اتفاقات ناخوشایند را تجربه کرده‌ایم، بیشتر اوقات هنگام سفر. با وجود جمعیت زیاد، تشدید استرس و خستگی مسافران ، فراموشی اشیاء در بسیاری از مراکز حمل و نقل غیرمعمول نیست.

فناوری داهوا ، یکی از پیشروهای جهانی در ارائه راه‌حل‌ها و خدمات هوشمند مبتنی بر اینترنت اشیا و ویدئو، ابزار مناسبی برای رسیدگی به این مشکل رایج دارد. معرفی می‌کنیم: نظارت بر اشیاء WizMind داهوا.

برای درک بهتر ارزشی که این فناوری می‌تواند به عملیات نظارتی شما بیاورد، در اینجا 4 حقیقت درباره فناوری نظارت بر اشیاء آورده شده است:

ویزمایند قادر به تشخیص حداقل ۶ نوع شیء است.

با استفاده از الگوریتم‌های یادگیری عمیق، محصولات داهوا مانند سری WizMind 5 می‌توانند به طور دقیق 6 نوع شیء را تشخیص دهند : کیف چمدان، کوله‌پشتی، جعبه، کیسه خرید، دوچرخه و موتورسیکلت. این سیستم امکان تعریف حداکثر 4 قانون منطقه‌ای برای هر صحنه را فراهم می‌کند و می‌تواند تا 100 شیء را در هر ثانیه با دقتی تا 95٪ تشخیص دهد. علاوه بر این، نظارت بر اشیاء از سفارشی‌ سازی بر اساس نیازهای مشتری (مثلاً کیف پول ، تلفن همراه، کلاه ایمنی و غیره) نیز پشتیبانی می‌کند.

ویزمایند

ویزمایند قادر به تشخیص اشیاء رها‌شده/گم‌شده است.

نظارت بر اشیاء همچنین امکان پیوند هشدار با ارسال هشدار به کارکنان و پرسنل امنیتی را فراهم می‌کند. فرض کنید یک مسافر در ساعت شلوغ فراموش کرده باشد که یکی از کیف‌های چمدان‌اش را در منطقه انتظار ایستگاه راه‌آهن گذاشته است. دوربین‌های مانیتورینگ سری WizMind 5 که صحنه را نظارت می‌کنند، می‌توانند به موقع آن را تشخیص دهند و یک هشدار به کارکنان ارسال کنند. پس از بازیابی مورد، کارکنان اعلامیه‌ای صوتی می‌دهند تا به مسافر اطلاع دهند که آن را بگیرد. به همین سادگی و راحتی.

به همین ترتیب، اگر یک شیء در منطقه قانونی حذف شده باشد، یک هشدار فعال می‌شود و اعلان‌ها به مرکز کنترل ارسال می‌شوند ، این امر به پرسنل امنیتی اجازه می‌دهد تا به موقع واکنش نشان دهند و از هر گونه سرقت ممکن جلوگیری کنند.

ویزمایند برای مناطقی که باید ۲۴ ساعته آزاد و بدون مانع باشند، ایده‌آل است.

به عنوان مثال، خروجی‌های آتش‌نشانی باید همیشه قابل دسترس باشند. با استفاده از نظارت بر اشیاء، کاربران می‌توانند منطقه تشخیص را در صحنه مانیتور شده یک خروجی آتش‌نشانی رسم کنند.

هنگامی که اشیاء مانند دوچرخه یا جعبه‌ها برای مدت طولانی در منطقه تشخیص داده شوند، یک هشدار فعال می‌شود تا پرسنل امنیتی را به منظور برداشتن و پاک کردن صحنه اطلاع دهد. این ویژگی هوشمند می‌تواند به طور قابل توجهی در جلوگیری از حوادث کمک کند و اطمینان از مسیر خروج روشن در صورت بروز اضطراری آتش‌نشانی را تضمین کند.
ویزمایند قادر است به طور موثر سیگنال‌های هشدار غلط ایجاد شده توسط اشیاء غیرمرتبط مانند برگ‌ها، حیوانات خانگی و نورهای شدید را فیلتر کند. این اقدام منجر به کاهش تعداد سیگنال‌های هشدار غلط می‌شود و به کاربران این امکان را می‌دهد تا بر روی اهداف واقعی در صحنه مورد نظر تمرکز کنند.

نکات کلیدی در مورد ویزمایند

تشخیص اشیاء خاص در صحنه‌های نظارت شده، نه تنها می‌تواند به افراد کمک کند تا اشیاء گم‌شده یا فراموش شده خود را بازیابی کنند، بلکه می‌تواند به اطمینان از ایمنی در منطقه کمک کند. ابزارهای آماده مانند محصولات ویزمایند داهوا مجهز به فناوری نظارت بر اشیاء می‌توانند مشکلات رایج مربوط به اشیاء رها شده یا گمشده در انواع سناریوهای کاربردی مانند ایستگاه‌های راه‌آهن و خروجی‌های آتش‌نشانی را به طور موثر حل کنند.

با اسپرلوس فناوری همراه باشید ما برای شما بهترین ها را میخواهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *